úterý 8. května 2018

cestovní Áša


Bety má nového kočičího mazlíka, kterého s sebou stále vozí na výlety, nosí kolem krku a v noci s ním usíná. Tento plyšák Zazu je primárně určen pro ty nejmenší do postýlky, kde jim hraje jemné melodie ukolébavek a zároveň svítí do tmy svým bříškem. Jak vidíte i přerostlá miminka si s ním užijí. Tam, kde jsme koupili, je verze kočičky  již vyprodána, ale mají ještě králíčka a opičku a kočka bude snad také ještě naskladněna. Praktické je samovypínání světýlka i melodie, po 15 minutách se strojek v bříšku sám vypne. 
Jsme milovníci obuvi Keen, to už jsem tu psala mockrát, když jste se mě ptaly na doporučení bot. Máme několik verzí od střevíčků až po outdoorovou horskou turistiku. Vlastně jiné boty skoro nemáme:-) A letos jsem měla štěstí na 40% slevu zrovna u těch, které se Bety nejvíce líbily. Našla jsem TADY .Užijte si krásný sváteční den.
M

9 komentářů:

 1. Ta by se líbila mé vnučce. Jak něco hraje a ještě k tomu svítí, nedá to z ruky. Díky za doporučení. A boty má naše Anežka úplně stejné:-)
  Ještě jsem Vám, Moní, chtěla poděkovat za krásnou foto reportáž z trhů. Věra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Rádo se stalo, tam je radost fotit.

   Vymazat
 2. Krásný sváteční den, mohla bych se zeptat odkud má princezna to krásné tričko? Díky za odpověď Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moní, cedulku jsem bohužel ustřihla, ale myslím, že Takko nebo C&A.

   Vymazat
 3. Souhlasím. Keeny taky milujeme celá rodina. 😃

  OdpovědětVymazat
 4. Výlety krásné, fotky krásné, jen mi začíná trochu vadit ta "nenucená" reklama na stále stejné e-shopy. Nevím, zda-li vám mám věřit, že ty věci opravdu rádi používáte nebo je jen dostanete zdarma či s velkou slevou za to, že je "vnutíte" i ostatním. Kazí mi to poslední dobou dojem z vašeho blogu. Čtu vás dlouho, ze začátku to bylo upřímnější, teď je to v každém příspěvku návod co si kde koupit......berte to jen jako můj názor, jinak vám fandím a přeji vše dobré. Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady bych ráda Moniky zastala. Poměr článku s reklamou a těch bez rozhodně vede pro ty inspirativní a to ve velkém poměru. Já jsem ale ráda i za ty reklamní. Mnohokrát tady objevím pěkné věci, o kterých ani netuším. Mnohdy nevím, co zajímavého dětem koupit a vše vybrané podle doporučení mělo zatím úspěch. Moní, nenechte se odradit a za mě i tyto články jsou super. Děkuju za váš krásný blog, který mě v mnohém inspiruje. Jana Kadlecová.

   Vymazat
  2. Děkuji, Šárko. Všechny věci, které doporučuji jsou plně v mé režii. Mám absolutně volnou ruku a nikdy nedělám reklamu na vnucenou věc, kterou bych sama podle našich potřeb nebo přání nevybrala. Pokud to jen trochu jde, oroduji o obchodů vždy o výrobky do soutěže, nebo alespoň slevu pro vás. Osobně nemám pocit, že by se to tu hemžilo jen reklamou. Na druhou stranu vy nevidíte ty desítky mailů týdně s obsahem, kde jsme koupili toto a odkud máme tyto věci a značku foťáku a značku onohle. Tak někdy rovnou naše oblíbené věci propaguji. Ale vybírám si je vždy jen já. Nikdo mi nic neposílá a nevyžaduje od mne reklamu. Jsem svým pánem. A jednoduše tyto články můžete přeskočit, pokud sem jinak ráda chodíte. Mějte krásné dny, M

   Vymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥