pondělí 9. listopadu 2020

KronikaKrásný den, 
už pár dní je na světě a dokonce už máme nádherné ohlasy od vás. Děkuju za vaši přízeň, milá slova, moc si toho vážím a hřeje u srdce vidět, že se knihy líbí a motivují vás. A velké díky celému skvělému týmu holčin ze Smartpressu, kde přišla Kronika na svět. Je takovým jemným navázáním na Tradinář.
Kronika je ale pracovní kniha pro vás, pro vaši rodinu, kam třeba spolu s dětmi zapíšete, nalepíte, vyfotíte, nakreslíte ... zkrátka zaznamenáte své rodinné rituály, zvyky, obyčeje, výlety, recepty. Budete tak mít v knihovničce vlastní originální knihu, kterou si sami dotvoříte. Kronika je stejně jako Tradinář rozdělena do jednotlivých měsíců a nadpisy a témata vás provedou celým rokem. Bylo by hezké jednou vidět mnoho vyplněných Kronik, jak jsme každá rodina jiná, jak prožíváme rok po svém, s nejrůznějšími odlišnostmi a přece jen budou všechny v něčem stejné ... vyplněné s láskou k rodinným tradicím a poutu, které je mezi vámi.
Tak dnes malá foto ochutnávka z naší druhé knihy a 
objednat. Kronika měla být hned od začátku listopadu v knihkupectvích, ale ta jsou bohužel zavřená, tak nemáte možnost knihu prolistovat, ale kdo zná Tradinář, tak už asi tuší :-)Ať udělá Kronika radost v mnoha rodinách a stane se krásným dárkem pro vaše děti a vnoučata, která si v ní budou listovat a dozví se o svých předcích něco víc. 

3 komentáře:

 1. Už mám doma, pro dcery pod stromeček. Děti sice ještě nemají, ale obě už se svými manžely začínají vytvářet svoje vlastní tradice a rituály, tak se těším co na knihy řeknou. Škoda, že nic takového nebylo když jsme byli mladší a děti malé. Nicméně nic jsem neponechala náhodě a abych byla připravena na vnoučata pro sebe jsem koupila Tradinář aneb kdo je připraven, není zaskočen.
  Přeji klidné podzimní dny. Vlasta

  OdpovědětSmazat
 2. Dobrý den jen potvrzuji mám již doma dárek pro dceru.Má už Tradinař a kronika je udělaná opravdu krásně pěkné podzimní dny na kopeček Ji.

  OdpovědětSmazat
 3. Dobrý večer,jednou jste psala o šípkách a o přípravě čaje a nemůžu to nikde dohledat...
  Prosím poradíte mi,jak připravuje šípkový čaj? Někdo šípky vaří,někdo jenom zalije horkou vodou...
  Moc děkuju Klára

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥