úterý 17. listopadu 2020

jako v peřinceMáme rádi černobílé nebo šedé povlečení. Barev je i tak všude dost a v těchto kombinacích se cítíme jednoduše dobře. Tak vítejte na chvilku v naší ložnici. 
Když si vybavím, kolik z vás už si podle nás vyrobilo tuto jednoduchou postel, na kterou stačí dva trámy a několik střešních latí! Díky moc za fotky z vašeho tvoření. Už jsem jich dostala spousty, poslední minulý týden :-) Hřeje mě to u srdce, že taková praktická, krásná postel, kterou vyrobíte za jedno odpoledne, vyrostla už v tolika rodinách. 

Nemáme doma ani rozdělené povlečení pro děti a pro nás. Každý si povlékne, na co má v danou chvíli chuť. Naše Bety miluje povlékání a stlaní, a tak jí ráda přenechám i to u nás. Vždy vše načančá a má radost, že se nám to líbí, a jak jsem šťastná já, ani nemusím rozvádět, že? :-)
Toto oboustranné bavlněné jsme vybrali na Bonami.cz , kde je široký výběr věcí pro celou domácnost. Našli jsme tam i tyto krásné talířky s miskami v naší oblíbené tyrkysové barvě a rustikálním vzhledu. 

Třeba se i vám něco v Bonami bude hodit :-)
Užívejte pohodové dny ve zdraví a v pohodě.

 

1 komentář:

  1. Úžasnou ložničku máte :-)) Sálá z ní ohromná pohoda a člověk má chuť se zachumlat s nějakou pěknou knížkou do peřin :-))))

    OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥