úterý 3. listopadu 2020

2021


Krásný den, mí milí.

Někdy si představuji, jak se u vás kalendář zabydlel. Moc si vážím vašeho zájmu a hřeje u srdce vidět, kolik kalendářů posílám za vámi do světa. Představuju si místa, kam je věšíte a jak vám denně slouží. Některé mi dokonce posíláte fotografie, za což moc děkuju♥

 Ještě jsem oslovila tiskárnu a objednala další krabici kalendářů, aby se dostalo na všechny. Kalendář si pověsíte netradičně na mechaniku od šanonu. Kdo nechcete vrtat do zdi, stačí kovovou část přilepit tekutým hřebíkem na stěnu.  My používáme mamut a lepíme jím téměř vše i na dlaždičky v koupelně. Pokud už jste si kalendář pořizovali a mechaniku na zavěšení nepotřebujete, prodáváme ho i bez ní. Ke kalendáři dostanete arch samolepek s nezbytnými schůzkami a povinnostmi, které jednoduše na daný den do kalendáře nalepíte. V jednotlivých dnech je dostatek místa na plánování všech vašich rodinných aktivit během celého roku.

TADY kalendář spolu s jinými produkty najdete  a můžete objednávat. 


Mějte se co  nejlépe a děkuju za vaši podporu a přízeň.
M

 

2 komentáře:

  1. Moni váš kalendář je úžasný, tak jako vše kolem...jen škoda, že pro něj nemám místo. Každý rok jsme prababičkám nechávali dělat kalendář s dětmi...bohužel už chodíme jen zapalovat svíčky, ale vždy jim dělaly velkou radost, jako ty vaše;-) přeju pokud možno pěkný listopad. Hanka.

    OdpovědětSmazat
  2. Milá Moniko, zatím se dívám na úvodní stránku na rok 2021 a už teď mám radost, děkuji Blanka :)

    OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥