pondělí 21. září 2020

nástěnný kalendář 2021

 


Krásný den, mí milí.

Rok se s rokem sešel a my jsme pro vás s Tomem už tradičně připravili nástěnný rodinný  kalendář na následující rok 2021. Zůstáváme věrni tradici, takže opět vám dodáme perforované listy formátu A3, které si pověsíte na mechaniku od šanonu. Pokud už jste si kalendář pořizovali a mechaniku na zavěšení nepotřebujete, prodáváme kalendář i bez ní. Ke kalendáři je jeden arch samolepek s nezbytnými schůzkami a povinnostmi, které jednoduše na daný den do kalendáře nalepíte a nemusíte nic vpisovat. V kalendáři je dostatek místa na plánování vašich aktivit během celého roku.

TADY kalendář spolu s jinými produkty najdete  a můžete objednávat. Dnes přijely kalendáře  z tiskárny a ještě voní :-)Děkuji vám za přízeň a moc si vážím toho, že máte zájem o náš kalendář, který jsem si kdysi před mnoha lety vymyslela pro naši rodinu. Nám už tento systém funguje asi 16 let.

Mějte se krásně a užívejte pohodové babí léto.

Monča

5 komentářů:

 1. Máte je krásné jako ostatně vše;-). Chtěla jsem se trochu troufale zeptat, zda neplánuejte s firmou Darre nějakou slevovou akci. Děkuji, Helča z PoŠuKova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helenko, kód na slevy nyní nemám, ale do tisku jde zbrusu nové povlečení v naší spolupráci s Darré a povlečení by mělo být na konci října našito. Jakmile bude hotové, napíšu a všechny výhody pro vás dám určitě vědět včetně soutěže :-)
   Krásný podzim Vám přeju, M

   Smazat
  2. Milá Moniko, kalendář už je doma a je krásný.Moc děkuji, Blanka

   Smazat
 2. Přesně na místo :-)
  Moc pěkný:-)
  Takový lehounký :-)

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥