středa 16. září 2020

garden carrier

 


V internetovém obchůdku GARDEN CARRIER mají jasné heslo: eticky, ekologicky a lokálně.
Postupně, jak si nachází více a více zákazníků, mají i více druhů zboží, které podporuje české výrobce i ty zahraniční, ale vše na přírodní vlně, ekologicky zpracované a najdete tu i recyklované kousky. Zkrátka se snaží nejen o design a věci lahodící oku, ale i fukčnost a praktičnost.
Máme moc rádi jejich přírodní antiperspiranty,  šampony a sprchové gely. Bohužel vám nemohu zprostředkovat jejich vůni a konzistenci, která doslova pokožku hladí.


Zkoušíme nově i tuto elegantní skleněnou termosku. Ač je skleněná, díky dvojitému plášti se o ní nepopálíte. Do sítka trhám bylinky rovnou ze zahrady a nechávám je dlouho luhovat. Naše večerní oblíbená kombinace je meduňka, máta a dobromysl. Mňam. Terezka mi nedávno dala za úkol sehnat v DMku zubní pastu s aktivním uhlím, že prý výborně vybělí zuby. A co se nestalo, naštěstí jsem ji našla tady v úplně přírodní verzi. Jsme nadšeni. Opravdu to funguje i bez zbytečné chemie. A jak voní po mátě a heřmánku! Tak rády si ještě holky nikdy nečistily zuby :-) Za mě opravdu pecka.
Mrkněte SEM, třeba jste také hledali něco účinného přírodního. Sbírka se rozrůstá. Vedle dánských šamponů a sprchových gelů objednáváme už jen tyto. Já si vystačím ve velké míře s mými mýdly, ale znáte to, slečny mají rády i to, co se dá koupit :-)
Ptaly jste se mě často, kde kupuji esenciální oleje na výrobu přírodních mýdel. Tak tady také.  Nedávám je jen do mýdel, ale i obyčejně nakapu na keramické kameny, aby provoněly místnosti. Nebo nakapu do malé skleničky s vodou a do ní vložím špejle.


Třeba objevíte i mnohé další produkty. 
Mějte se krásně a užívejte slunné babí léto.

1 komentář:

  1. Jéé tak tu termosku si určitě koupím, miluju mátový čaj z máty ze zahrádky. Děkuji za tip. Hanka.

    OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥