pátek 29. května 2020

střípky zahradní


Zahrada je vděčná modelka. Každý den jiná, v každém počasí a v každou denní dobu rozehraje světlo jinou souhru stínů a barev.
Užijte si poklidný víkend

6 komentářů:

 1. Milá Moni, opět po dlouhé době zdravím na Kopeček :-) Máte to překrásné a ten nový plotek, tak ten je :-) Dokonale se tam hodí. Přeji vám ať si tu zahradu pěkně užíváte nejen pracovně :-) Opatrujte se a pozdravy všem :-) Mějte se krásně.
  Katka K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, Katko. Inspirovala jsem se v jižních Čechách a jsem ráda, že mi Tom pomohl.

   Smazat
 2. Milá Moni, fotky z Vaší zahrady mě vždy potěší nejvíc, máte půvabný kousek země. A už delší dobu si říkám, že (pokud nepoužíváte chem. hnojiva, postřiky a rašelinu) by určitě stálo za to nechat ji ocertifikovat jako zahradu přírodní (se získáním smaltové plakety s ježkem na plot). Působím jako poradce přírodních zahrad a ta Vaše je opravdu krásná. Podle fotek myslím, že splňuje i všechna potřebná kritéria. Kdyžtak mrkněte na www.kozavpetrzeli.cz nebo na web centrály www.prirodnizahrada.eu a budete-li chtít, ozvěte se mi. S přáním, ať se Vám i nadále tak pěkně zelení Iva M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Ivo, jste hodná. Děkuju za pochvalu. Vše toto nepoužívám, ale ani nestojím o žádnou certifikaci, neberte to prosím ve špatném smyslu slova:-)

   Smazat
 3. Moni,zase nádhera!Moc pěkný přírodní plotek.Mějte se krásně,přeju příjemný víkend.Marťa.

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥