neděle 24. května 2020

jaro v prázdné Praze


Ještě než se vše uvolnilo, zajeli jsme si na výlet do jarní Prahy. Co mě jediné na historické Praze odrazovalo ... davy a davy turistů ... bylo letos jako mávnutím proutku pryč. Krásný zážitek. Praha byla najednou úplně jiná. Moc jsme si to užili. 
Pokud chcete jít s námi na malou virtuální procházku od Petřína přes Nový svět, Karlův most a na Kampu ... račte nás následovat :-)

Krásnou neděli ♥

10 komentářů:

 1. Krásné fotky.Taky jsem si tuto dobu bez všudepřítomných davů užívala.Přeji hezkou neděli.Lucka

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné fotky.Také jsem si tuto dobu bez všudepřítomných davů užívala.Přeji hezkou neděli.Lucka

  OdpovědětSmazat
 3. Moni, krása, ano karanténa, byla příležitost zažít Prahu a ostatní turistická centra jinak. Děkuji za nedělní procházku. A kdyby jsi chtěla přijet na jih k nám na statek, jste vítáni. :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Stejné fotky z Nového světa mám z dubna 2018. Nikde ani človíčka, jen pár turistů u té nádherné hospůdky U raka. O Novém světě jsem se dozvěděla na iDNES, spousta lidí o něm neví vůbec, takže je tam liduprázdno pořád. Ale prázdný Karlův most, Kampa...super. To už asi nikdy nezažijeme.

  OdpovědětSmazat
 5. Nadhera. Prahu milujem,ale davy nemusim. Karantena ma i svoje pozitiva.Dakujem za virtualny vylet a krasny nedelny vecer.
  J

  OdpovědětSmazat
 6. Praha bez davů turistů byl asi jeden z mála příjemných důsledků koronavirových opatření :). Taky jsem se těšila cestou zpráce téměř prázdným Staroměstským náměstím. Těším se, jestli mi zítra otevřou Valdštejnskou zahradu - zpříjemnilo by mi to cestu do práce.
  Hezké dny

  OdpovědětSmazat
 7. Krásné fotky, díky. Já jsem si to odpustila, s rouškou na ústech se mi potí brýle.... a vzhledem k věku mé maminky zůstávám v sociální izolaci dál dobrovolně, do snížení čísel.... e

  OdpovědětSmazat
 8. Moni, Moni , Moniííí ďakujem za úžasné fotečky. Vieš ako mi rozohriali srdiečko. Ó milovaná Praha, všetky tie zákutia, Petřín a tajomné uličky. V máji som mala ísť do Berouna na hrnčiarske trhy a pokukať tú stovežatú tetušku. Tak aspoň takto virtuálne prechádzam aj v ďaka tebe. Si poklad. A bez turistov pude pustá, to si musia uvedomiť všetci.
  Krásny večer prajem Lenka.

  OdpovědětSmazat
 9. Praha je nádherná a bez lidí TOP, jedinečná příležitost jí takto zažít možná ještě pár dní potrvá. Možná to stihneme. děkuji za průvodcovství a těším se na léto Pavla

  OdpovědětSmazat
 10. Moni,úžasné fotky.Praha je překrásná,mám ji hrozně moc ráda.Loni jsme byli třikrát,ale takhle bez lidí,jsem ji ještě nikdy neviděla.Takže aspoň takhle,díky vám si ji můžu v klidu projít.Karlův most,Petřín,Kampa,nádhera!Přeju krásný večer celé rodince.Marťa.

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥