neděle 23. února 2020

pokojíčkyKrásnou neděli, moji milí.
Tak jim ty pokojíčky v dobrém závidím. My měli s bráchou společný jeden pidi až do dospělosti. No a hádejte, jaké hlášky od maminky holky často slyší. "Koukej si uklidit. Co bych za takový velký pokoj jen pro sebe jako holka dala" :-) 
Musím se sama sobě v duchu smát, když tyto věty říkám. Ráda do těch jejich kutlochů chodím a když nejsou doma, uklízím tu nejraději a těším se, až zajásají, když otevřou dveře a nějaké kouty jsou k nepoznání. Nejvíc bojujeme s oblečením. Schody do horního patra slouží především jako domácí sluha :-)
Bety minulý měsíc sedla ke skříni a vyřadila dvě obr tašky s oblečením, tak jsme nakupovaly a TADY jsme našly velké slevy od třiček po mikiny. Co mě mile na dětské sekci prodeti.cz překvapilo, že se tu seženou boty velikostí, které dřív patřily do dospěláckého oddělení. Taky těm vašim dětem rostou tolik nohy? Máme 13ti letého kamaráda, který má už 46! 
Jojo, už je nezajímají hračky, ale vyžívají se v oblečení a doplňcích. Jediná připomínka, že mám ještě alespoň jednu malou holčičku, je schůdek u umyvadla v koupelně, jinak všechny pomůcky pro pidilidi zmizely.„Předtím, než jste se narodili, 
vaši rodiče nebyli tak nudní jako dnes. 
Jsou tak nudní, protože platí účty, perou vaše oblečení a poslouchají vaše řeči o tom, jak jste úžasní. 
Proto dříve, než vyrazíte zachraňovat deštné pralesy před krvelačnými parazity generace vašich rodičů,
 ukliďte si pokoj.“
Bill GatesMějte se krásně a děkuji za vaši přízeň.
M

7 komentářů:

 1. Tak ten citát nakonec je dokonalý :)) Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Moni mám syna skoro 14�� a dceru 9 a společný jeden pokoj i když bydlíme v domku (bydlíme v dvougeneračním domě s rodiči ) obýváme horní patro cca 2+kk a ani nevíte co by jsme dali za jednu takovou místnost půdu sice máme ale maličkou ani to patro na spání nám nejde vyřešit třeba by se konečně přestali hádat ��Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Chci být Vaše dcera!!! :-D Nádherné pokojíky. Bydlíme v domečku,ale místa moc není a proto mají děti (kluk 8,holka 12) společný pokojík. Zatím to jde!!!Nábytek do pokojíčku mají udělaný převážně od truhláře, protože já měla pokojíček poskládaný ze všeho možného a úplně jsem se styděla zvát si tam návštěvy. Víme,že tohle není ale konečné řešení a do budoucna budem chtít upravit bývalý chlév na naší ložnici a do nynější ložnice půjde asi dcera.
  Přeji krásný týden.
  Danča

  OdpovědětVymazat
 4. Už se budu opakovat, ale ten citát na konci:))) hned si ho píšu a v nejbližší příležitosti šupnu na ledničku, aby si ho mohly (tak jako náhodou:) přečíst i děti:)
  Jinak pokojíčky jako ze žurnálu, někdy bych chtěla vidět i fotku, jak to tam holky mají za normálního chodu, abych nepropadala doma takové skepsi:) krásný den na kopeček! Daniela

  OdpovědětVymazat
 5. Citát nemá chybu ;-) On byl někdy u nás? Super fotky, moc zdravím, Aja

  OdpovědětVymazat
 6. Moni, odkud máte, prosím, tu krásnou proutěnou truhlu? děkuji, Lenka

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥