sobota 30. listopadu 2019

adventní kalendářeJeště Áša nemá svůj kalendář, ale to stihnu ... kocourka neošidím. Ten má vždy v mrazáku na každý den adventu v pytlíčku hromádku syrového hovězího. To on nejraději :-)
Holky už za ty roky dostaly několik druhů kalendářů a letos jsem se jich zeptala, jaký chtějí a vybraly si jako loni tyto jednoduché stromky. Ty jsme vyrobili ze zad skříně, kterou jsme vyhazovali. Pokud ukrývá nějaké datum větší dárek, který nelze zavěsit, zabalím jen papírek s popisem, kde mají dáreček hledat a to mají naše slečny tuze rády. Hned ráno, nejlépe kolem páté už hledají po domě :-) TADY staré inspirace na jiné typy kalendářů, které jsme vytvářeli.


A pro pánské osazenstvo třeba takto :-) Pro milovníka rádlerů :-)Miluju tuto dobu ... zdobit, vytvářet adventní a vánoční atmosféru pro druhé a vymýšlet dárky, co potěší♥ 
Užívejte poklidný čas adventu.

3 komentáře:

  1. Moni,opět velmi originální.Jste moc šikovná.Krásný advent vám i holkám.Marťa.

    OdpovědětSmazat
  2. Hezký adventní čas všem. Za mých dětských let adventní kalendáře nebyly.Je mi to líto, když vidím jak se dnešní děti mohou těšit na každodenní překvapení. Tak každý den hezké dárečky, a to hledání mají snad rády všechny děti... je to velké dobrodružství. Jste báječná máma, ať se povede co nejhezčí dnešní den. Hana

    OdpovědětSmazat
  3. Krása a to těšení je na Vánocích nejhezčí. Mě je 35 let a kupuju si IKEA kalendář :D pralinky zkrásní den a věřím ve výhru. Manželovi se moc líbí Váš tekutý kalendář, tak zítra zhmotním přání a začne od 2 :)

    OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥