pondělí 9. září 2019

víkendová Sice byl hodně studený a propršený víkend, ale my si ho užili v kruhu přátel a to je potom jedno, jestli venku padají třeba trakaře :-)
Zvládly jsme i trhy v Berouně, opět jsme si udělaly radost, ač jdu vždy s myšlenkou, že vlastně nic nechci ani nepotřebuju. Ale odolejte třeba tomuto andělovi od Marcelky. Vždy kroutím hlavou, jak jsou ti keramici zruční, nápadití a šikovní ... protože si vzpomenu, jak patlám hlínu v dílně já. 
Trhy jsem procházela v dešti, a tak jsem nechala foťák doma. Vím, že spousta z vás čeká nějakou foto reportáž, tak se nezlobte.
Tento týden poprvé oheň v krbu ... vždy se na to těším, když po několika měsících konečně uvidím to oranžové teplo domova. Svíčky a nový anděl umocňují spíše vánoční atmosféru ... ale já anděly neuklízím do krabic a neberu je jako vánoční dekoraci. Takže jak škrtnu sirkou a zapálím svíčky, vypadá to u nás i v září jako na Vánoce.nakukuje k nám nějaký malý skřítek :-)Letos poprvé jsem se rozhoupala a také zkusila selfíčka. Bety se mi vždy směje, že při tom držím mobil jako prase kost .... ale já se nedám a příště třeba i zaostřím :-)


 David nám uvařil skvělé špagety carbonara ... mňam.


Dárek od Stáni ... kouzelná dýně ze šálu. Zlaté ručičky, že?


Ještě loňská muškátová dýně, sice už začíná od středu odcházet, ale vydržela, holka, dlouho :-)


Naši milí, krásně s vámi bylo.
A vám všem přeji úspěšný týden.
M