pondělí 15. dubna 2019

připravte se na výpravy


Krásný den.
Pokud se chystáte outdoorově vybavit děti nebo sebe do přírody, na výlety, dovolenou, na tábory a hodila by se vám sleva, tak se podívejte do obchodu k mé kmarádce Evě, která opět naskladnila spoustu praktických vychytávek a připravila pro vás 7% slevu na všechno nezlevněné zboží. Tuto nabídku můžete využít do pondělí 22. dubna a kód, který vám částku odečte, zní  NAKOPEČKU719
Vše najdete  v obchodě Pro malé dobrodruhy. Eva má i kamenný obchod v Praze na Florenci a slevu můžete ústně využít i u pokladny.


Rádi chodíme na pikniky a Tom s holkama na čundry a tato sada nožů Opinel je tedy pořádně vychytaná. Nože máme na piknik zkrátka ostřejší než ty v kuchyni :-)Nejdřív vyhrávala růžová softshelka, ale na poslední chvíli Bety výběr změnila a k narozeninám si objednala blankytně modrou. TADY najdete všechny bundy. Vždy je těžké vybrat, ty barvičky a hlavně materiály jsou úžasné.


U Evky mám ráda sekci na cesty a vždy najdu nějaké praktické vychytávky, které nám usnadní a zpříjemní pobyt venku. Letos jsme si konečně i my velcí pořídili toaletní tašky. Do teď jsem cestovala s jednou stoletou reklamní od Nivea, ale zip už neslouží, a tak přišel čas vybavit konečně i rodiče nějakou fajnovou a udělali jsme si radost severskou značkou.


Naše roky oblíbená a hodně využívaná termoska. Využíváme ji, i když nejsme na cestách, zajet si pro točenou zmrku a dovézt si ji na zahradu ... to je odměna :-)
Zkrátka u Evy toho najdete nepřeberně. Opět je na skladě spousta nových sportovních sukní, UV oblečení, rostoucího oblečení, najdete i nové řady batohů ... však nakoukněte a pokud vyberete, využijte slevu 7% na nezlevněné kousky.
Díky moc, Eví.
A vy se mějte jarně a pohodově♥

2 komentáře:

  1. Skvely obchudek s bezva vychytavkami...urco nakoupime��

    OdpovědětSmazat
  2. Díky za slevu, mají tam opravdu nádherné věci. Jana

    OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥