neděle 17. února 2019

Brdy


Ta vůně probouzející se země, zpěv ptáků a sluníčko. Relax největší. Místy v Brdech dost sněhu a ledu. Jsem tak ráda, že je příroda zalitá. To sucho v lesích bylo smutné.

Moc to vidět není, ale poprvé jsme velmi zblízka zažili tajemné šumění a lehký dusot obrovského stáda srnek. Proběhlo kolem nás něco mezi 100-130 kusy. Nádhera. 
Malebná brdská vesnička Kytín.

Pivovar Kytín ... tady to máme moc rádi. Skvělé jídlo, nádherné prostory a nejlepší pivo. Tady si malé dávám i já, ač jinak tento zlatavý mok nepiju.Prázdno v pivovaře zdaleka nebylo, jak se z fotky jeví. Sem do patra se chodí, když je plno v přízemí a já ještě stihla pár snímků bez zákazníků. Úžasné prostory, co říkáte? 
A zpět do voňavých lesů.
Užijte si pohodovou slunnou neděli♥
M

12 komentářů:

 1. Dobré ráno. Nádhera Moní, úžasné fotky.

  OdpovědětSmazat
 2. Dobrý den Moni, pro mě fotografie s pohlazením (nádechu jara), děkuji moc a ať se Vám všem daří. Pohodovou neděli Lenka

  OdpovědětSmazat
 3. Brdy miluji.... Nádhera děkuji .Mějte se krásně skoro jarně. Iva

  OdpovědětSmazat
 4. Krásně jste si to užili....hezkou neděli plnou sluníčka.
  Marťula

  OdpovědětSmazat
 5. Milá Moniko, Brdy moc neznám, jen 2x Třemšín, ale vaše fotky jsou lákadlo, abych to napravila.
  Pěkně jste si užili. Už abychom byli s mužem zdraví a mohli na výlet.
  Pozdrav letí na Berounsko. Jiřina z N.

  OdpovědětSmazat
 6. Moni, nádhera.Přeji celé rodince krásný zbytek neděle.Martina

  OdpovědětSmazat
 7. Ale tahle místa, tedy alespoň Kytín hřebenovky nad ním, cestu na Na Skalku znám velmi dobře! De facto tam jezdím od mala. tedy s třicetiletou přestávkou... můj otec vlastnil na Malé Svaté chatu, kam jsem jezdila do osmi let. Pak už jsem to odmítla, protože větší kouzlo pro mne měla chalupa mého nevlastního tatínka. Před devatenácti lety jsem chatu o které jsem si myslela že už ani nestojí zdědila a teď jsem si na stará kolena to místo nesmírně zamilovala. Mníšek, Dobříš, Kytín .... místa kam chodím nebo jezdím s velkou láskou fotit.... brdské lesy mi hodně připomínají jiné místo, které jsem si zamilovala a to jižní Čechy pod Novohradskými horami a Dobrou Vodou. Kamrád má tam chatu a je to vždycky pro mne svátek tam jet.

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý den,Moniko,včera i dneska byl u nás v Beskydech taky moc krásný sluníčkový den.Byli jsme na dlouhé procházce,bylo krásně,jarně.Vaše fotky jsou opět krásné,jako vždy.Přeju hezkou neděli celé rodince.Marťa.

  OdpovědětSmazat
 9. Nádhera a úžasná "kochačka" Zdravím z jižní Moravy :-))

  OdpovědětSmazat
 10. Nádherná příroda, krásné fotečky a ta hospůdka... ;-)Krásný celý pracovní týden!
  D. :-)

  OdpovědětSmazat
 11. Krásné fotky, skvělá příroda :)

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥