středa 2. ledna 2019

Silvestr
S kamarády je Silvestr fajn. Počítali jsme, že jsme takto společně začali před 16 lety ještě bez dětí, ale vždy s odpolední vycházkou do přírody.
 Co by se mi v tento poslední den líbilo nejvíce, by byla půlnoc bez petard a ohňostrojů. Ty rány, které se ozývají už po celý večer mi opravdu vadí. Chudáci zvířata. Nám stačí poetické prskavky :-)
Letošní 8 km vycházka z Tetína na vrchol Damil a potom kolečko podél skal a Berounky.

Rok 2019 má být podle numerologů rokem hojnosti. Nejenom té finanční, ale i o hojnosti dovolit si nechat se hýčkat a nechat si pomáhat a nebýt na vše sám.
Tak ať se nám to podaří ♥
Krásný nový rok,

6 komentářů:

 1. Moni, i vám krásný nový rok plný hojnosti.
  S petardami s vámi souhlasím. Trpí zvěř, ptáci, domácí zvířata.
  Těším se na další rok s vámi. Lenka B.

  OdpovědětSmazat
 2. i já bych petardy zakázala-náš knírač Ben kvůli nim odešel kdysi do psího nebe....ale když si je může koupit kdokoliv..... PŘEJI Z BÍLÝCH JIZEREK KRÁSNÝ A POHODOVÝ ROK a těším se na Vaše nové nápady..... Olina

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj Moni,takové akce jsou nejlepší.Ty petardy jsou hrozné a ten binec po nich všude,bohužel i za městem v přírodě jsem viděla, že někdo řádil.
  Přeji celé tvé rodině všechno dobré a hlavně zdraví.
  I.N.

  OdpovědětSmazat
 5. Ahoj Moni, prima tradice. :-) My chodíme na Štědrý den na dlouhou procházku do betléma a zapálíme tam svíčku. Ohňostroje také nemám ráda, našeho psího miláčka bereme domů k nám, i když je jinak celý rok venku. Do nového roku hlavně hodně zdravííí! :-) D.

  OdpovědětSmazat
 6. Mila Moni, preji cele Vasi rodine hlavne hojnost zdravi a take pohody a miru v dusi. At je ten novy rok plny radosti a krasnych zazitku. Obdivuji take Vasi praci jako ucitelky, tady v Nemecku by si mohli hodne akci odkoukat.
  Moc pozdravu
  Dagmar

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥