sobota 12. ledna 2019

mýdlový dárek pro vásKrásný den. 
Chtěla bych vám všem, našim zákazníkům, poděkovat za důvěru, za milé maily, zprávy, poděkování a zpětné vazby, které mi od otevření Krámku na kopečku přicházely a přichází. Mám ty nejmilejší zákazníky :-) Opravdu moc děkuju.
Ze srdce mě těší váš stálý zájem o produkty našeho Krámku
  Velice často mi chodí dotazy, kdy budou v nabídce opět dřevěné dekorace - hlavně domečky a hvězdy. Mohu vám slíbit, že hned, jakmile mrazy povolí a venkovní teploty umožní barvám zasychat, pustíme se znovu do výroby. Vše tvoříme venku bez dílny, takže čekáme na přijatelné počasí. Nejpozději tedy s příchodem jara se můžete těšit jak na dřevěné domečky, tak i na novinky, které máme v plánu.

Dnes jsem si pro vás připravila dárek v podobě mýdlového balíčku.
Všechna domácí mýdla, která pro vás na Krámek tvořím, jsou z přírodních olejů a mohou být obohacená o sušené bylinky, přírodní jíly, a aby krásně voněla, vždy přidávám přírodní esenciální oleje. 


A nyní k soutěži.  Dva výherci si budou moci vybrat tři kousky mýdel z aktuální nabídky na e-shopu dle své libosti. Začínáme nyní a výherce vylosuji ze zanechaných komentářů v úterý 15. ledna ve 14 hodin. Držím vám všem palce a TADY najdete všechna mýdla, která mám nyní v nabídce.

Mějte prima víkend a děkuji za přízeň.