pátek 12. října 2018

náš kalendářNáš podomácku vyrobený kalendář už s námi doma bydlí nejméně 10 let. Každým rokem ho trochu vylepšujeme, ale základní koncepce zůstává stále stejná. Hlavní je pro nás jednoduchost a praktičnost.


Kalendář je zavěšený na "šanonové" mechanice, která se dá perfektně upevnit kamkoliv - přivrtat či nalepit na zeď, na skříň, na lednici... hlavní je, aby byl po ruce a na očích. Jedině tak může plnit svoji funkci rodinného plánování.Jednotlivé listy se pak dají hravě přehazovat (my dáváme uplynulé měsíce dospodu, můžeme se tak vracet třeba i několik let zpět, když je potřeba něco si připomenout...).Přestože je nádherné babí léto, podzim už o sobě dává trochu vědět, hlavně ranními mlhami. Barvy už nám nechtějí schnout, a tak jsme se rozhodli pro letošek zastavit výrobu všech dřevěných dekorací. Na skladu ještě pár kousků stále zbývá.
Ale nebojte, na jaře budou v nabídce zpět i s jinými motivy. Přes zimu budeme na Krámku stále nabízet mýdlaúložné papírové pytlesamolepky a nyní i náš rodinný kalendář 2019, který posíláme včetně mechaniky a jednoho archu samolepek s popiskami nejběžnějších událostí, které lze do kalendáře vlepovat.

Archy je pak možné dokupovat i samostatně a určitě ještě během zimy nějaké přibudou, jelikož jsme zjistili, že A4ka je moc malá, aby obsáhla vše, co člověk do kalendáře běžně zapisuje :)

Nápady na novinky nám naštěstí nedocházejí a budou se na Krámku průběžně objevovat.
Tou poslední jsou například naše jmenovky na dárky, které nabízíme ve dvou variantách: Tady tady.


Chtěla bych vám upřímně poděkovat za zájem, který projevujete o naše výrobky. Nesmírně nás to těší. Ostatně - jen díky vašemu ohlasu a prosbám Krámek vznikl. Je tedy vlastně váš :)
Přestože je každodenní dvousměnný provoz někdy vyčerpávající, děláme to s Tomem rádi a moc nás to těší a nabíjí.

... a za to vám děkuji!

7 komentářů:

 1. Milá Moniko, na oplátku děkuji já Vám i Vašemu muži, protože od Vás máme nejen mýdla a úložné pytle a jsem z toho všechno stále nadšená. Jen tak dál, hodně sil a nápadů a mějte se moc hezky. Jsem moc ráda, že dokážete šířit takovou příjemnou energii nejen díky Vašim krásným výrobkům. Dáša

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Moni, Váš kalendář je dokonalý, lituju, že už mám na příští rok koupený. Z mýdel se stále těším, já děkuji a přeji krásný barevá, tvořivý podzim,
  Markéta

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Moni, je to nádhera... vše, co Vám vzniká pod rukama. Moc se mi líbí ten dřevěný anděl, nevíte, odkud ho máte? Děkuji moc Martina

  OdpovědětVymazat
 4. Opět moc krásný výrobek, jste moc šikovná rodina a hrozně se mi líbí, když lidi takhle tvoří, handmade produkty jsou prostě nejlepší :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moni, ten kalendář je skvělý !!!! Krásný nápad .... Marki

  OdpovědětVymazat
 6. Už se utíkám podívat do Krámku :)

  OdpovědětVymazat
 7. Jupíííí už jej mám doma. Jak řekla kamarádka: "Přesně pro tebe." Ještě by se mi líbil takový malý, jako diář :o)). Přeji hezké dny na Kopeček. Marta Jašková

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥