středa 15. srpna 2018

Šumava IIIModrava
Vydra
Kam se hrabe moře :-)
Miluju horské potoky a ráchat se tak dlouho, až vám ta z počátku ledová voda přijde teplá.
Nahoru na Modravu se vždy svezeme busem a potom jdeme dolů podél toku zpět k autu. Někdy na Antýgl, někdy až na Čeňkovu pilu.

Mějte krásný den.

4 komentáře:

 1. Dobré ráno z Rokycan Moniko, v sobotu jsme se vrátili ze Šumavy :-) Bydleli jsme v Kašperských Horách v penzionu Na solné stezce, hned za Muzeem Šumavy. Kašperk jsme sice absolvovali v dešti, ale zato jsme zažili pravou šumavskou mlhu :-). Ostatní dny bylo ale krásně. Na soutoku Křemelné a Vydry jsme v podvečerním sluníčku vybili baterky ve foťáku, pořád jsme fotili další a další zákoutí a děti skákaly z kamene na kámen. Vydra je prostě kouzelná. Děkuji Vám za připomenutí a škoda, že jsme se nepotkali :-)
  Edita

  OdpovědětSmazat
 2. Opět krásné fotky, taky miluju tuhle naší přírodu, řeky a lesy, to je něco :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to je krása :-) A ten břeh plný balancujících kamenů (nevím, jak se to jmenuje :D) je super! Dlouho toužím po tom, vrátit se někdy na dovolenou na Šumavu a asi budu muset :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Moniko, my to nejraději chodíme z Čeňkovy Pily na Modravu, ( obvykle tam máme nocleh na Zlaté Stezce ), ještě, že nedáváte předem najevo, kam jedete, byla by tam na vás fronta. hihi.
  Hezky jste pojednali prázdniny.
  Na Poledníku jste byli? a Prášilské jezero?
  Krásné dny. Jiřina z N.

  OdpovědětSmazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥