sobota 21. července 2018

Od rána do večerajsem nejvíc venku. Světlo dodává v průběhu dne všem koutům jinou atmosféru, a tak mám jiné vjemy po ránu a jiné večer. Miluju to tady a je to pro mě ta nejlepší dovolená. Vyjet na výlet, zašlapat si na kole, pracovat venku, pozorovat stovky motýlů kolem sebe, zaplavat si, posedět u sklenky, nosit dřevo, nebo malovat a tvořit. Tady jsem nešťastnější a jsem vděčná za ten kousek ráje plný stromů, květin a bylinek.Áša miluje rozevláté okrasné trávy a denně se s nimi rve jako o život.

   


Až se zima zeptá, jsme připraveni :-)


Pilně oba pracujeme na doplňování krámku. Voňavá práce, jen chvílemi na špunty do uší :-)


Mějte se krásně a užívejte léto plnými doušky.

12 komentářů:

 1. Milá Moniko, u vás je opravdu krásně! A hlavně je vidět, kolik práce máte za sebou! Vím, že o zahradu se musí stále pečovat, a ta vaše je opravdu hýčkána :)
  Hezký den. Alena

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne...Ach ten zlatý Tom,ach ta zlatá Monča...Až přijedu z dovolené,budu nakupovat na Vánoce.Mějte se sedmikrásně.JP

  OdpovědětVymazat
 3. Máte to Moniko moc krásné. Dívat se na Vaši zahradu a dům je balzám na duši.Moc ráda k vám nakukuju :). A máme navíc přesně takového kocourka jak Vy. Pořiďte mu kamaráda a uvidíte, že bude ještě víc veselo. Máme neplánovaně kočky dvě(matka se synem) a je s nimi fakt zábava.Lepší než Tv. Prý je jim lépe když je jich víc:).
  Tak krásné letní dny.
  Katka z Km.

  OdpovědětVymazat
 4. Moni,nedivim se,na tak krasne zahrade,komu by nebylo dobre.Je za vami videt spouta prace a driny,ale stoji to za to.Jste to tam u vas na kopecku ale spravna ctyrka👍😀

  OdpovědětVymazat
 5. Moni, moc moc Ti rozumím a všem Vám na kopečku to opravdu ze srdce přeju.
  Krásné dny!!! :-))
  Dáša K.

  OdpovědětVymazat
 6. Moní, mám to s pocity stejně. Na zahradě je mi nejlépe. Mohu se zeptat, co to máte za sedák, že ho máte na kamínkách u bazénu? Vypadá pohodlně. Děkuji, Veronika.

  OdpovědětVymazat
 7. Moniko,u vás je skutečně Ráj na zemi,opravdová nádhera.Samozdřejmně,že to dá spoustu práce,ale výsledek je úžasný,ten pohled je k nezaplacení.To si my"panelákoví"neumíme představit.Jak jsem již mnohokrát psala,moc ráda k vám chodím ááchat,tiše závidím.Mějte se moc krásně,pozdravujte vašeho šikovného Toma a holky.Posílám pozdrav a sluníčko.Marťa.

  OdpovědětVymazat
 8. Prosím, jaký to máte sedací vak? Dlouho zvažuji jeho koupi a recenze by mi moc pomohla. Vypadá takový bytelný. Zahrada je nádherná. Moc ráda k vám chodím pro inspiraci. Děkuju, Věra.

  OdpovědětVymazat
 9. tAKÉ BY MĚ ZAJÍMALO, NA ČEM TO VAŠE SLEČNY SEDÍ. zROVNA ŘEŠÍME, JESTLI KOUPIT k bazénu LEHÁTKA NEBO TYTO PYTLE. dĚKUJI, Jitka. Ráda k vám nakukuji. Máte to překrásné.

  OdpovědětVymazat
 10. Také máme zahradu a vím, kolik na ní člověk stráví práce, aby se vám takto odvděčila. Máte to krásné, venkovské, lahodí to oku. Terezka už je dospělá žena. Moc jí to sluší. Hodně příjemných chvil ve stínu stromů. Jarmila

  OdpovědětVymazat
 11. Moni, opět krásné fotečky.Máme stejný venkovský vkus.My jsme byli ve Zvířeticích a je tam keramický nádherný dvůr.Tak jsem si tam nakoupila pár krásných zápichů a petrolejovou nádhernou lampu na stůl do atria .Přeji hezké dny.😇Martina

  OdpovědětVymazat
 12. Nadhera Moni, uzivejte si to, odmena za pilnou praci a kreativutu.
  Fandim.
  Pozdravy od Dagmar

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥