neděle 15. července 2018

mazlíci


Ke svému povlečení s kočičáky jsem dostala kočičí polštářek. Je boží. Mám tyto ne(barevné) kombinace ráda. Je z řady Little Lovely. KLIK. Mají i krásné pastelové letní motivy do dětských pokojíčků.
Nyní na přání. Ztratil se mi článek, kde jsem odkazovala na Betynčina "cestovního plyšového Ášu".  Několik z vás mi už psalo o odkaz, kde jsme svítícího kocoura koupili. Plyšákům v noci svítí bříška a hrají dětem tiché melodie ukolébavek. Mají senzor a po 15 minutách se sami vypnou. Bety s nimi už od jara každodenně usíná. Zazu plyšová noční světýlka najdete TADY.Krásný den.
M

7 komentářů:

 1. Děkuji Moní za odkaz, jste zlatá, to já jsem Vám také psala. Jsou nádherní a věřím, že na usínání ve tmě je děti milují. Naše malá miluje noční světýlko a v podobě plyšáka, úžasný nápad. Krásnou neděli, Jana.

  OdpovědětVymazat
 2. Mončo, koupila jsem podle Vás už na jaře a naše Rozárka Kocoura Muzikanta, jak mu říká, nosí všude s sebou. Díky za tip. Kateřina.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten polštářek je krásný, hrozně se mi to líbí :) ale jsou šíleně drahé ty polštářky

  http://v3ronikalife.blogspot.com/feeds/posts/default

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cena je vyšší, ale třeba někoho inspiruje k vlastní výrobě, já bohužel jehle nevládnu :-(

   Vymazat
 4. Moní, a co ten pejsek se srdíčky? Ten se totiž děsně líbí nám. Díky. Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko, toho pejska také miluju. Je z IKEA, ale koupila jsem před 12 lety a od té doby ho mám jako polštářek v posteli. Bohužel už se neprodává. Je boží.

   Vymazat
 5. Je skutečně boží. Mám pocit, že ty hezké a oblíbené věci se vždy nějak rychle stáhnou z prodeje a je to škoda. Nezbude mi nic jiného než pejska detailněji omrknout na Vaší fotce a udělat vlastnoruční šicí pokus. Třeba se pak moje dcerky nebudou mlátit klacky, prostíráním, apod., ale zvolí variantu měkkého pejska. Pokud se mi zadaří a pejsek bude vypadat jako pejsek (nikoliv jako prasátko), tak jeden určitě přistane i u Vás NA KOPEČKU. Pro Toma, přece :-) Krásné léto. Marcela

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥