středa 4. července 2018

Libo-li kávičku?
Jsme milovníci dobré kávy. Kupujeme jen zrnkovou 100% arabiku, kterou meleme na stařičkém mlýnku po prababičce a kávu děláme v presovači s pákou, žádný automat. Když mě minulý rok oslavil manžel jedné z mých čtenářek, že by mi rád nabídl kávu Santo Domingo pro mě i pro vás do soutěže, ráda jsem souhlasila. A to jsem netušila, že u této kávy, kterou pan Karel dováží jako jediný přímo z rodinné firmy z Dominikánské republiky, zůstanu a opustím naši místní pražírnu. 
A nyní jen pro vás čtenářky a čtenáře blogu připravil pan Karel 20% slevu na veškerý sortiment s kávou. Sleva platí i na kávu již zlevněnou. 
Zaklínací slůvko pro slevu je NAKOPECKU a platí do konce července. Kód zapište do políčka pro něj určené, né do poznámky :-)
Věřím, že vám tato káva z Karibiku bude chutnat jako nám.
A z čeho vybírat, najdete TU.
Ať chutná i vám a užívejte si krásné letní dny,

12 komentářů:

 1. I já jsem si tuhle kávu díky vám oblíbila a stejně tak i obě dcery. Slevu ráda vyuziju.
  Zdravim Na kopeček a přeji krásné léto.
  Vlasta

  OdpovědětVymazat
 2. Já kávu sice moc nepiju ale sem tam si dám, tahle vypadá zajímavě :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 3. Moni, moc děkuji. Jsem závislá na kávě a její vůni a slevu využiji.
  Krásné dny.
  Lenka B.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Moni, neodolala jsem a už je objednáno,musela jsem i pro sestru a maminku, aby se načetla sleva, ale věřím, že nebudu litovat, když ji chvalíš. Taky jsme zavisláci cela rodina �� Venda

  OdpovědětVymazat
 5. Hmmm, to je výzva! Od té doby, co jsme se dopracovali ke kávomliství si espresso doslova užíváme :) A Johanka už ví, které tlačítko zmáčknout, aby mámě uvařila kávičku :)

  OdpovědětVymazat
 6. Díky Vám jsem tuto kávu objevila a je naprosto bezkonkurenční a ty slevy nyní ... to se musí využít. Děkuju moc. Lenka B.

  OdpovědětVymazat
 7. Moniko,já kávu nepiju,tedy ne pravidelně,dám si jen sem tam,ale vypadá báječně,musí chutnat.Hezké dny a spoustu sluníčka.Marťa.

  OdpovědětVymazat
 8. Já jsem tedy muži objednala kafe a pro jistotu jsem tam přihodila i lahev rumu. To jsem chtěla vždycky koštnout :-D

  OdpovědětVymazat
 9. Splňuje podmínky Fair trade? Díky.

  OdpovědětVymazat
 10. My jsme si koupili do nové kuchyně také pákový kávovar, myslím že dokonce stejný jako máte vy :-) Který jsme si vybrali od ježíška a nyní čeká až přijde jeho chvíle. Snad tento týden budeme mít už kuchyň a kávovar půjde ven z krabice na jeho premiéru :-) Tak doporučení na kávu ráda využiji, a také vyzkoušíme :-) Děkuji

  OdpovědětVymazat
 11. Káva je skvělá 😀 jenom pozor při objednávce doba expirace je 7/18. Já objednávala přes mobil a nevšimla jsem si toho. Přeji Vám na kopečku krásné a klidné prázdniny 😀

  OdpovědětVymazat
 12. Dnes som si s veľkou chuťou vychutnávala kávu, ktorú som vďaka Vám objavila a objednala ... ďakujem ... užívajte si krásne prázdniny, teším sa na všetky Vaše príspevky

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥