středa 30. května 2018

sleva pro vás


Krásný den.
Opět jsem pro vás dostala slevu na veškerý sortiment v obchodě Agátin svět. Platnost slevy je do 30. června. Třeba ještě stihnete využít na dárky k MDD, nebo najdete něco pěkného za vysvědčení.
Seženete tady zboží od aktovek, přes knihy až po hry a didaktické pomůcky. 
My máme z obchodu především hry, knížky a výtvarný materiál, ale i na aktovku došlo. Tak třeba se vám 10% sleva bude hodit, až na konci školního roku zjistíte, že je čas tu předešlou obnovit.
Cubissimo a Celestia, mohu jen vřele doporučit. Stále stálice.


Cubissimo je hra pro jednoho hráče. Zabaví se jí děti i dospěláci. Já tuto hru nosím občas i do školy a trénujeme na ní v rámci Hejného matematiky parkety v 3D provedení. Pokud vám vedení školy uvolní finance, je to skvělá pomůcka do hodin matematiky na prostorové vnímání. Také mám v plánu ji pořídit do školy.

Hra má tři úrovně obtížnosti a v každé úrovni je několik příkladů. Podle karty postavíte výchozí stavbu. Vaším úkolem je toto torzo dokončit zbylými tvary do krychle. Někdy je to opravdu oříšek, nad kterým je nutno se pořádně zamyslet, bádat, zkoušet a otáčet kostkami do všech směrů.


Ještě málo rozšířená stolní hra Celestia. Hrajeme stále nejraději. Svižná, plná zvratů, napínavá a krásně výtvarně zpracovaná.


Co máme moc rádi,  jsou karetní hry od Djeco.  Jsou rychlé, vtipné, zábavné a balené v perfektně pevných krabičkách. Ani po letech se nezničily. Tyto hry kupujeme už asi šestým rokem a patří stále k naším oblíbeným. Vždy kupuji ty, které jsou označeny náročností do 99 let, tam je záruka, že budou bavit i nás dospělé. Máme jich spousty a ještě žádné nezklamaly. 


Lepíky, pásky, fixy a sešítky ty nás nikdy neomrzí. 


Tady jsem kdysi objednávala i magnetickou tabuli Lidské tělo, kterou nyní využívám i ve třídě při prvouce. Skvělá učební pomůcka.


V Agátině světě najdete určitě to, co ke hraní, čtení, vytváření i zábavě potřebujete.
 A pokud se vám hodí 10% sleva na věci, které se zrovna chystáte pořizovat, tady je kód
KOPEC000406
Mějte hezký den.
MPS: Nevím, jestli je to v souvislosti s GDPR, ale už několik dní se mi nezobrazují  vaše komentáře u mě v mailu, takže se omlouvám, pokud nereaguji. Není v mých silách vracet se pod každý článek a zjišťovat, jaké komentáře přibyly. Jsem z toho trochu zoufalá. Blog tím postrádá interakci. Stále hledáme příčinu, ale nikde nic. Nemáte, kolegyně blogerky, podobný problém, nebo je to jen mě?

7 komentářů:

 1. Mony, s emaily mám úplně stejný problém ... Hezký den Danka

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Moniko. Děkuji za typ. Určitě si něco vyberu.
  Lenka B.

  OdpovědětVymazat
 3. Moniko,
  i já to mám s emaily podobně :-o
  To GDPR nám byl čert dlužen!
  Uvidíme, co nás čeká dál,...

  OdpovědětVymazat
 4. Mony, to lidské tělo vypadá skvěle, koupím ho asi i k nám do školky. Cubisssimo už jsme podle Tvé rady koupili a je opravdu úžasné. Hraje i babi a děda a malé děti zatím staví jen počáteční stavby podle obrázku a nemusí dokončovat krychli. Děkuju za Tvůj čas, který potažmo nám věnuješ skrze stránky blogu. Jana Malá

  OdpovědětVymazat
 5. Moniko, děkuji za slevový kupón, shodou okolností jsem "u Agáty" měla vybráno několik věcí, takže jsem okamžitě využila.
  Krásný den, Hanka

  OdpovědětVymazat
 6. Jojo,
  blogger přestal zasílat info o komentářích do mailu a obávám se,že to lepší nebude. Prý ochrana osobních údajů. Také by se vůbec neměly pořádat soutěže s maily v komentářích, tak bacha na to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vlastně nikdy od soutěžících maily nevyžadovala. S výherci se na kontaktu dohodnu po skončení a vylosování. Bylo mi už dávno jasné, že při mé vysoké návštěvnosti může systém zneužívat adresy. Díky, Martinko.

   Vymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥