středa 9. května 2018

Kutná Hora po setmění


Vše je tak trochu intenzivnější po setmění. 
V noci, v tichu, sami jsme prozkoumávali každý chrlič a tajemné tváře vytesané z kamene ve výškách na katedrále Svaté Barbory. A to už s námi na noční procházku po celodenním šlapání holky ani nechtěly ... a jak byly rády, že to změnily. Užily si noční ztichlou Kutnou Horu víc, než za slunečného dne.

Tady Terka smíchy padla k zemi.
Děkuju za vaši přízeň a mějte prima den.

7 komentářů:

 1. Krásné Moničko,jako vždy krásné fotky s atmosférou. A jen tak na okraj- neuvažovala jste, že by jste změnila účes? Vidím Vás v mikádu s delší patkou a je to taky paráda :)!!
  Krásný den všem :).
  Magda

  OdpovědětVymazat
 2. Miluji Kutnou Horu. Nejvíc Vlašský dvůr. A křivolaké uličky. Do Barbory jsem se dostala na večerní prohlídku. A vše jsem si užila bez davů...

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, zase krása. Ilona

  OdpovědětVymazat
 4. Krása, byli jsme s mužem před 14 dny.Přes den se tam běžel Spartan race,i to mělo svoji atmosféru. Ale večer. ... miluji Kutnou horu. A to jsem si myslela,že Krumlov je jeden jediný .
  Dekuji vám za krásný blog. Dokonce jsem i díky vám začala zahradničit. Velmi ráda email k vám chodím pro inspiraci, zklidnění mysli . Krásný den Iveta Šoralová

  OdpovědětVymazat
 5. Moniko, v Kutné hoře je překrásně. Jak ve dne, tak v noci. Moc hezky jste si to užili a tak to má být. Fotečky moc, moc pěkné. Plno dalších takových výletů a společných prožitků.
  Katka

  OdpovědětVymazat
 6. Kouzelné, krásné, takové pohádkové a věřím, že v tom večerním poklidu s úžasným nasvětlením to musela být paráda. Chystám se tam již několik let a když vidím ty fotky, určitě se mi v Kutné Hoře bude líbit. Přeji pohodové dny vám všem.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥