sobota 14. dubna 2018

střípky z KrumlovaNení rok, abychom se v Českém Krumlově alespoň nezastavili a město si v rychlosti neprošli. Nyní jsme přijeli sami bez dětí na celý víkend a po deseti letech jsme tady i ubytovaní. Naposledy jsme tu nocovali s dvouletou Terezkou. Letí to, letí. Patříme mezi rodiče, kteří sice málokdy, ale o to víc si užívají chvilek, které mají jen pro sebe.
 Vlastně nás sem v tento termín zavál Dan Bárta, kterého milujeme, a tak jsme si spojení víkend v Krumlově a jeho koncert tady nenechali ujít. A ještě k tomu vše vyšlo na Tomovy narozeniny. Zkrátka bonusový víkend. Díky za hlídání a krmení zvěře, mamí. 
Užíváme si Krumlov a jeho malebná zákoutí plnými doušky. Volba být tu v dubnu je skvělá. Turistů málo a jsou místa, kde nenarazíte vůbec na nikoho.

Užijte si krásný slunný víkend.
M.

16 komentářů:

 1. Díky za střípky z Krumlova. Ještě jsem tam nebyla, ale 1.6. se opak stane pravdou. Jedeme tam s kamarádkami v rámci krátkého zájezdu. Vím, je to organizované a místa k prohlédnutí jaksi nalinkovaná, ale i tak se moc těším.
  Hezký víkend !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 2. C.Krumlov nelze nemilovat.Take se snazime aspon jednou za rok pobyt.Dokonce skoro neplanovane se mi zde vdavala dcera pred Vanoci.Krasne...Mejte se sedmikrasne. JP

  OdpovědětVymazat
 3. To je zase krásy- užívejte si sami sebe a těch krás kolem......♥♥

  OdpovědětVymazat
 4. užijte si to a oslavenci vše nejnejnej přeje Olina z Jizerek

  OdpovědětVymazat
 5. Naposled jsme byli loni v létě a je pravda, že davy turistů šílené. Přijde mi jich rok od roku víc.
  Krumlov je krásný!
  Ilona z Hané

  OdpovědětVymazat
 6. Zdravím,díky za připomenutí krásných míst♥....snad se ještě vrátíme)))))M+T moc vám to sluší)))).Oslavenci přeji jen to nejlepší.....Pa,Šárka.

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Moni,to jsi mi udělala radost,Krumlov je město mého srdce,jezdíme tam s mužem už léta každé prázdniny na pár dní.Je to zvláštní,ale je to jedno z mála měst, kde mi ty davy turistů nevadí.Už se těším na červenec:)
  Měj se krásně a všechno nej..nej..manželovi k narozeninám.
  Irena N.

  OdpovědětVymazat
 8. Jj, je tu krásně, ale v únoru bývá turistů ještě méně 😉 Každopádně nejméně jich bývá kdykoliv brzy po ránu. Přeji pohodový pobyt a vše nejlepší oslavenci! Marie od Krumlova.

  OdpovědětVymazat
 9. Moniko,v Krumlově jsem ještě nebyla.Díky za hezké fotky,moc vám to oběma sluší.Vše nejlepší oslavenci.Krásně si to tam užíjte.Marťa.

  OdpovědětVymazat
 10. Paráda! Byli jsme tam loni přesně touhle dobou, krásné připomenutí...moc si užívejte. Aťka

  OdpovědětVymazat
 11. krásné fotky jako vždycky:-) díky. Helča z PoŠuKova

  OdpovědětVymazat
 12. Dobrý večer Moni, krásný je Krumlov a my jsme si ho s manželem taky dnes užili, ale bohužel jen ten dnešní den :-( Souhlasím že turistů je méně než v plné sezóně, ale stejně jich bylo dost :-)Ale rozhodně jsme si to pořádně užili a za tu delší cestu to stojí. Přeji pěkný večer a zítřejší den Petra

  OdpovědětVymazat
 13. Krásné záběry z mého oblíbeného města. Ten Krumlov je tak fotogenický!
  Příjemný zbytek pobytu
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 14. Moc krásné město - člověk tu pokaždé objeví něco nového - zajímavé zákoutí, neskutečně fotogenický, ostatními nepovšimnutý detail :) Podařené fotky, s nostalgií jsem vzpomínala na poslední výlet. A na Anděla páně :D

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥