čtvrtek 29. března 2018

holčičí poklady


Naše nejmilejší dárky jsou zkrátka papíry, skládačky, lepíky, samolepky, propisoty a sešítky, ač jich mají holky už plnou krabici. Nikdy nezklamou. Tyto holčičí poklady jsme našli v Agátině světě. A pro vás čtenářky jsem dostala 10% slevu na veškerý sortiment, který si do 30. června v obchodě objednáte. Tyto krásné vybarvovačky ze série Oblékáme jsme našli tady 
Milé, krásné  outfity ze všech koutů  zeměkoule.
A fixy od Djeco mohu jen doporučit. Jsou to opravdu držáci, kterým náplň jen tak nedojde. Ty první máme už třetím rokem a stále barví. Terezka jiné nechce.Samolepky Djeco kupujeme už mnoho let a asi jen tak nepřestaneme. Terka propadla mánii skládání origami. Už druhým rokem skládá papírové žáby a některé jsou tak malinké, že vůbec nechápu, jak je může složit. Všechny jsou funkční skokanky. Vyrábí jim i překážky a pořádá pro papírové skokanky s kamarádkou závody v přeskoku. A začalo to těmito papíry:-)
 V sekci skládání najdete mnoho zajímavých sad, které se vám budou hodit k tvořivému zabavení dětí nebo jako dárky. My nafotily sice dívčí poklady, ale i kluci si přijdou v sadách na své. Já žiju holt v tom holčičím světě :-)
A abych nezapomněla. Zaklínací slůvko pro odečet 10% na váš nákup v Agátině světě zní KOPEC000310

Mějte krásný den a především krásné blížící se svátky.

5 komentářů:

 1. Moní, moc děkuji za slevu.V dubnu mají skoro všechna naše vnoučata narozeniny, tak určitě využiju. Také jsou tvořivá banda, tak se nechám inspirovat.
  Veselé velikonoce, Vlaďka.

  OdpovědětVymazat
 2. Doma jsme na tom stejně, takové poklady se opravdu nikdy neomrzí a i já si po večerech do nich kreslím:-D
  Vybraly jste dobře. Ty oblékačky budeme asi potřebovat:-D
  Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné tipy Mončo, díky za ně. Vnoučata začnou mít narozeniny a určitě využiji, nejenom slevu, ale nápad na dárky. Člověk má problém čím je zaujmout :o))).
  Hezké dny ti přeji.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 4. Jéje, pamatujete někdo na čínské pastelky, takové ty velké, se zářivými barvami, s růžovou papírovou krabičkou s kouzelnou holčičkou/princeznou? Úplně se mi vybavily... :) Na "papírnictví" jsem ujížděla jako dítě a věkem se to nelepší :)

  OdpovědětVymazat
 5. Origami jsem měla jako mladší také moc ráda. S jednou vyučující na základní škole jsme se mu často věnovali při výtvarné výchově. Nedávno jsem si na to vzpomněla při jedné extrémně nudné přednášce a složila jsem si pár žabek a lodiček. Uměla jsme i labuť, ale tu už asi odvál čas :)

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥