pondělí 11. prosince 2017

andělské dárky


Moc děkuji všem, kteří se soutěže o andělské povlečení zúčastnili. Těší mě tak velký zájem, ale bohužel mám tu jen čtyři balení.

Balíček plný andělů s radostí pošlu:
paní Lence do Karlštejna (komentář 230)
Paní Iloně s komentářem číslo 441.
Paní  Martině K. s komentářem 153
a poslední balíček poputuje paní  Denise Hejhalové s komentářem číslo 545.
Milé dámy, moc vám gratuluji a věřím, že budete mít z povlečení radost. Kdo jste neuvedl e-mail, napište mi přes kontakt, abych mohla poslat balíček.

Pokud se na vás štěstí a generátor neusmály a něco z kolekce si přejete, TADY můžete objednávat. Pan Kuchař garantuje dovoz balíků druhý den, stihnete i jako vánoční dárky.

Mějte co nejklidnější dny a děkuju moc za vaši podporu.

4 komentáře:

 1. Zdravím,dnes je můj den a nic,ale nevadí))))))),vítězkám gratuluji....Pa,Šárka.

  OdpovědětVymazat
 2. Také zdravím a vítězkám gratuluji. Trochu víc mě mrzí, že v každé soutěži nic nevyhraju :-( :-). Zajímá mě, jak losujete? Jest-li záleží na komentáři jak moc je zajímavě či nádherně napsaný nebo jest-li losování je náhodné :-). Abych se třeba polepšila a konečně něco vyhrála :-D, jak pokaždé se moooc těším a věřím, že nejsem jediná :-D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo, v článku to zmiňuji. Využívám služby googlu ... náhodný generátor čísel. Není v mých silách takovýto počet soutěžících přepisovat, nebo i jen tisknout, vystříhávat papírky a ty potom losovat. Ač je to zábavnější, ale mám práci na plný úvazek jinde než tady na blogu :-)
   Přiznám se, že jsem přečetla hodně komentářů k soutěži, ale když otevřu večer mail a tam je nových 90 -140 zpráv, nečetla jsem úplně všechny. Na konci soutěže zadám do generátoru počet soutěžících a losuji. M.

   Vymazat
 3. Já moc a moc vítězkám gratuluji a přeji andělské snění.
  Lenka B.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥