pátek 29. prosince 2017

ač je po svátcích


jeden opuštěný už vyhozený stromeček dostal druhou šanci a bude u nás do jara dělat venku parádu. Dnes vás zvu na malou kukandu na naší terasu. Několikrát jsme si říkali, že si vezmeme deky a dáme si kávičku či čaj v naší malé venkovní kavárně. Hádejte, kolikrát jsme tak učinili :-)
Bingo, ani jednou. Ale výhledem se denně kochám a užívám si přírodní dekorace.


Ještě bych touto cestou ráda poděkovala vám všem, kteří nám posíláte v mailech a obálkách PFky, přání i vlastnoručně vyrobené dárečky. Moc si všech přáníček cením a ze srdce vám děkuji. Jste úžasné.
Užijte si poslední hodiny tohoto roku.

15 komentářů:

 1. Tak to je pokoukáníčko, Moniko. Nádherné.
  Krásný nový rok. Miluše.

  OdpovědětVymazat
 2. Ty výhledy závidím a vzpomínám na ně.A vidím,že mechové domečky ještě drží :-) :-).Užijte si v poklidu konec roku a do nového jen to nej,papa Dáša

  OdpovědětVymazat
 3. Teti, mluvíš mi z duše. Je to nádhera a pohlazení. Děkujeme za vaše andělské PFko. Pa a pozdravuj. Stáňa

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné,jako vždy.Pohlazení po duši.
  Přeji krásně prožité poslední dny roku 2017 a do nového roku 2018 spoustu nápadů,úsměvů a pohody.
  Danča

  OdpovědětVymazat
 5. Zlatíčko, terasu máš nádhernou, Tvého velkého anděla miluji, jen co si mě najde správné poleno, musím si jej vyrobit. Jinak kávu na terase doporučuji, pořídili jsme si ovčí kožíšky, které nádherně hřejí a když svítí sluníčko, není nic úžasnějšího pít kávu a čumáček nastavovat sluníčku.
  Přeji Tobě i celé rodině vše nej nej v Novém roce pa pa Zuzka morkusovic

  OdpovědětVymazat
 6. Moniko,posezení na terase v zimě doporučuji!. Já na té naší(kryté) sedávám buď sama nebo s manželem nebo s kamarádkama a nejlépe večer za tmy, kdy rozsvítím všechny svíčky co tam mám(moc :)),zabalíme se do deky a pijeme buď grog nebo svařák nebo bombardíno a povídáme. Je to p a r á d a !!! :). Milujem to :). Vřele doporučuji !. Naštěstí zima ještě nekončí, takže vyzkoušejte určitě.
  Krásný večer všem.
  katka z km

  OdpovědětVymazat
 7. Máte to úžasné. Všechno nej do roku 2018 celé rodině přeje Soňa.

  OdpovědětVymazat
 8. Dobrý den paní Moniko, vaše příspěvky jsou pro mne obrovským balzámem na duši a podle vložených komentářů čtu, že nejen pro mne. Vyjádřim to jedním slovem a to nádhera. Přeji Vám do nového roku 2018 spoustu nápadů a mnoho obdivovatelů. Katka od Oderskych vrchů.

  OdpovědětVymazat
 9. Dobrý večer,ta světýlka jsou tak parádní!A vůbec všecko :-DPřeju Vám na kopeček krásný konec starého roku a radostný začátek nového roku.A děkuju za celoroční přísun optimistických článků.Ať se Vám dobře daří.Pavla

  OdpovědětVymazat
 10. Aaaach, jak je u vás milo. Všem Vám na kopečku přeji do nového roku pevné zdraví, štěstí, pohodu, mějte se rádi a ať se Vám splní vše, co si přejete.
  A velké díky za ta všechna Vaše "pohlazení po duši", která nám tak krásně servírujete na blogu. Díky za pohostinství, ač virtuální. Srdečně zdraví a ještě jednou děkuji Lu z Moravy

  OdpovědětVymazat
 11. Jeeeee a jak jste hned na ten stromecek , ktery jste nasli uz vyhozeny dali svítíitka :-). To jste je meli v zasobe nebo jste je kupovali :-D? Naadhera i doma to maate vystavnii.

  OdpovědětVymazat
 12. Dík za Váš blog, Moniko a hodně štěstí Vám i Vaší rodině v roce 2018!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Naprosto kouzelné. Jste pro mě a mou mamču obrovskou inspirací! Děkuji Vám. A zároveň - mohla bych se prosím zeptat, z čeho jsou vyrobené křídla a hlava toho anděla na špalíčku? Díky moc za odpověď a přeji jen samé pohodové dny.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥