pondělí 13. listopadu 2017

pod krajkou


Krajina a svět vypadají jak zahaleny pod průsvitnou krajku, která se minutu od minuty nadzvedá a dává tušit, co bude za ní. I takové kouzlo přináší listopad. Není se na něm čeho děsit. I v listopadu je venku nádherně. A pokud se procházím zrovna na těchto místech, jako je bývalý hrad Tetín a vidím v mlžném oparu kaňon Berounky ... baterky se opět trochu dobijí. Tetín má své kouzlo a silnou energii.
Mějte krásný listopad i celý zkrácený pracovní týden.

16 komentářů:

 1. Moni,krásné fotky, hezky den Z.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná atmosféra,takový listopad se mi taky líbí.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den Mončo,
  možná už to znáte, ale kdyby ne, dávám tip :-) S klukama jsme objevili Skryté příběhy (https://skrytepribehy.cz/). Zrovna na Tetíně jeden je :-) Možná to Vás i holky zaujme!
  Přeji hodně zdraví rodince a další krásné příspěvky! Těším se Martina

  OdpovědětVymazat
 4. Tetín je krásné místo :) A zkusili jste vinotéku pana Hampejze v Tetíně? Pan Hampejz se ženou jsou moc milí a kromě vinotéky se starají o rozkvět okolí a spoustu akcí ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no, jéje že známe a máme rádi víno Hruška:-)Jen nám pan majitel vinotéky tedy sympaťák nepřijde. Paní ano. Dokonce jsme jeli na podzim přímo k panu Hruškovi do Blatničky do sklípku. Skvělá vína, ale dražší.

   Vymazat
 5. Překrásné místo, úchvatné fotky. Další z míst, které je mi zatím ukryto. Ale píšu si...:-)
  Hezké dny Moniko
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Moni, opět krása. I já miluju ty podzimní mlhy a jejich tajemné kouzlo, které dodávají krajině. Nádherná místa navštěvujete.

  OdpovědětVymazat
 8. Moniko, letos v létě jsem byla na Tetíně. Bylo to nachystáno pro mne jako překvapení. Jak jsem kráčela na ostroh, připadalo mi to místo zvláštní. A jak jsem tam seděla a koukala - magické místo, na které si vzpomenu aspoň 1 x týdně. S vašimi krásnými fotkami více krát. Moc děkuji. Zdraví Iwka

  OdpovědětVymazat
 9. Moc krásný! Podzim je krásný.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥