pátek 12. května 2017

pro mamky pohodářky


Sportovně založené maminky dostaly od mé kamarádky Evy dárek ke svému nedělnímu svátku. Do neděle 14. května vám v obchodě ( i v e-shopu)  Pro malé dobrodruhy  odečtou 10% slevu i na již zlevněné zboží v oddělení pro mamky pohodářky. 
Při objednávce uveďte super tajný kód :-)
PROMAMKYZKOPEČKU


Na dobrodruzích nakupuji hlavně dětem, ale i sobě jsem už pořídila tři kousky ... a to samé sukně. Sportovní zimní i letní. Nosí se skvěle. Lehounké, z jemného materiálu, nemačkají se a tu barevnou jsem nosila i do  našich dospěláckých tanečních a také obstála perfektně. Mám tento a tento model s všitými šortkami na kolo nebo na běh.

A kdo byste chtěl sympatický tým z dobrodruhů vidět osobně, vyražte za 14 dní 27. května na náplavky v Praze, kde proběhne populární rodinný festival Ratolest Fest.  S heslem "Jsem dobrodruh z kopečku" čeká děti u stánku malý dárek a rodiče pozornost v jejich Outdoorové zóně Pro malé dobrodruhy, který bude jedním ze stanovišť celé akce, kde si děti mohou vyzkoušet různé sportovní aktivity i netradiční věci a fajn občerstvením. Mějte prima víkend.
M.

13 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. A opravdu je skvělá. Kluci si dokonce jeden ročník mohli zkusit nabírat písek z kabiny opravdového bagru. Aktivit pro děti je tam vždy mnoho.

   Vymazat
 2. Krásné sukně, škoda, že moji velikost v nabídce nemají:((( . J.

  OdpovědětVymazat
 3. do tanečních? no to snad ne :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím tomu pohoršení.
   Taneční hodiny pro dospěláky v tělocvičně je o potu a dřině a né o róbách. Spíše potřebujete ručník než tylovou sukni:-)

   Vymazat
  2. Ta sukně by se dala použít třeba na street dance, zumbu nebo aerobik, ale na taneční hodiny pro dospělé byste měla chodit lépe oblečená, tahle sukně se tam opravdu nehodí a ani Vám nesedí. Přitom za cenu té sukně, pokud byste ji opravdu platila, byste mohla mít dvoje a možná i troje vhodné šaty. Chápu, že tam určitě vídáte i horší oblečení, ale to není omluva. Emi (nejsem předchozí anonymní)

   Vymazat
 4. Já tomu také nerozumím. Myslím, že ta sukně se dá krásně kombinovat jak se sportovním trikem, tak s elegantní halenou. A důležité je, že jste se v tom cítila pohodlně. Moc se těším na další příspěvek a přeji hezký den. U nás už vykukuje sluníčko, tak vyrazíme s dětmi na výlet. Milada

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné sukýnky jste pořídila,proužky miluju,tak za mě super kup,ať vám slouží.

  OdpovědětVymazat
 6. Sportovní sukně mám moc ráda, ale obdobný model se dá sehnat třeba od Alpine Pro za třetinu.

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den, ta barevná je bez šortek? Já je právě nechci, proto nosím sukni, aby nebylo vedro a v Decathlonu a podobných jsou vždycky všité šortky:( Jestli je bez, hned objednávám. Díky, Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teri, ano, ta barevná je bez šortek.

   Vymazat
  2. Díky moc, jdu objednávat:)

   Vymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥