čtvrtek 8. prosince 2016

Pro malé dobrodruhyO mé kamarádce Evě, bývalé učitelce, jsem tady už psala.  Svůj obchod pro rodiče s dětmi rozjela při mateřské dovolené už právě pro to, že je aktivní maminkou tří dětí, s kterými tráví spoustu času při sportovních aktivitách. Obchůdek rozjela od nuly, postupovala pomalými krůčky od prodeje z bytu přes malý krámek a nyní je zas o krok dál. Obchod Pro malé dobrodruhy má novou dostupnější adresu.
 Najdete ho v Praze na Florenci v Pobřežní ulici.
 Do Vánoc mají otevřeno i v neděli od 9-16h a v tyto dny můžete zadarmo parkovat přímo v ulici. K nákupu vždy dostanete kávičku nebo svařák a najdete tu všechno pro své malé aktivní dobrodruhy. Ať už se chystáte do hor, do školy nebo do plaveckého bazénu. Ať už preferujete české značky např. Fantom nebo ty severské. Seženete tu i oblíbené funkční rostoucí oblečení, u kterého kalhoty, kombinézy nebo bundy po vypárání označeného švu povyrostou o  3 cm. Je tu i 
oblečení a doplňky pro sportovní mamky, perfektní školní batohy, zdravé lahve, svačinové boxy pro školáky i nejrůznější venkovní hry.
Eva pro vás, mé čtenářky, připravila do 18. prosince 7% slevu na veškerý sortiment, který je skladem a není zrovna ve slevě. Vy, co zamíříte do obchodu osobně, nahlaste kód u pokladny. Vy, kteří objednáte přes stránky obchodu, napište kód do objednávky.

7% slevový kupón zní: Nakopečku7vánoce

Jak vidíte, u Dobrodruha nakupujeme často. V  šatníku mám raději méně věcí, ale o to kvalitnější a funkční, které po sobě holky dědí a i tak neztrácejí na kráse:-) 
Tady můžete do obchůdku nakouknout a najít, co budete zrovna vy a vaše děti potřebovat.

Krásný den a děkuji za slevu pro čtenářky, Evko.

10 komentářů:

 1. Milá Moní, moc děkuji za slevu. Mám stejný názor. Raději méně kousků ale kvalitních. Dobrodruha znám a mohu jen doporučit. Krásný advent, Pavla.

  OdpovědětVymazat
 2. Prima, jsou už blízko metra.Tak to se vydáme na nákup osobně. Mají nádherné věci.
  Děkuji za inspiraci. Markéta.

  OdpovědětVymazat
 3. Tvá kamarádka Eva měla skvělý nápad otevřít si takový úžasný obchod. Mrkla jsem na stránky, výběr je skutečně obrovský a zboží krásné, kvalitní. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moni, moc děkujeme za krásný článek. Fotky jsou nádherné. Těšíme se na vás všechny z U nás na kopečku, kteří si uděláte výlet do Prahy nebo na stránky. Krásný advent přejeme:)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za tip a slevu. Uvařím kafíčko a kuknu na stránky.
  Jsem stejného názoru. Nejsem tak bohatá abych kupovala levné věci ;).
  Ta růžová sukně je úžasná a moc vám Moni sluší.

  OdpovědětVymazat
 6. Uvařeno, objednáno. Už se těším na balíček.
  Ještě jednou díky za slevu ♥

  OdpovědětVymazat
 7. Mně se také obchod i jejich sortiment moc moc líbí, ale bohužel je na to na mě hodně drahé. Tu věc už nikdy neprodáte tak draze dál.....takže se mi to nevyplatí. Ale přeju jim hodně klientů, líbí se mi, když někdo dělá něco poctivě. Šárka

  OdpovědětVymazat
 8. Určitě doporučuji.. krásné věci, které na dětech vypadají mnohem líp než na ramínku.. perfektní servis, skvěle poradí a k tomu si můžete pochutnat na rooibos espressu/ cappuccinu či nealko svařáku u rooibosu- ten je luxusní.. a když vám zachutná, můžete si koupit redespresso na doma����.

  OdpovědětVymazat
 9. Je fajn, že prodávají produkty českého výrobce Farmers, od těch beru dětem tepláky, trička a tuniky a jsem moc spokojená. U bund si myslím, že se dají v požadované kvalitě nakoupit jinde i levněji. Nicméně je dobré, že je tu vše na jednom místě a při větším nákupu sleva potěší.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥