neděle 4. prosince 2016

po měsíci venkuKonečně o vycházkách trénuji a začínám zatěžovat nohu i venku a pouštím se berlí. Po dlouhé době svoboda a prostor pro focení. Už se mi stýskalo po mrazem ošlehaných tvářích a promrzlých rukách.
Dnes jsme šli s Tomem schovat na zítra pro naše slečny klíče k Mikulášskému balíčku. I letos budou hledat svůj balíček s nadílkou v přírodě formou stopované. 
Jsem tak ráda, že se u nás střídají roční období. Každé má své kouzlo a čím jsem starší, tím miluji všechna čtyři. 


Užijte si zítra s dětmi Mikulášskou nadílku a prožívejte klidný advent.

8 komentářů:

 1. Prajem krásny advent, pokoj v duši a veľa zdravia:) Máme už dospelé deti, cez víkend boli doma a syn nás prekvapil s mikuláškou nádielkou skôr ako my jeho. Ráno sme si na stole našli odkaz: Ahojte, tu Mikuláš. Musel som tento rok prísť o niečo skôr, ale to je v podstate jedno - aj 3 aj 6 sa limitne (syn študuje informatiku :))) blížia k nule. Mikuláš tiež dúfal, že jeho univerzálna čižmička bude stačiť, ale čokolády bolo priveľa. S ho-ho-hó podpis Mikuláš :)... je to také krásne pohladenie na duši:) Zatiaľ vy chystáte svojim dcérkam prekvapenie na Mikuláša, a keď podrastú, určite pripravia mikulášske prekvapenia ony vám :)Krásny večer praje Maja od Žiliny

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, dnes bylo krasne, u nas vse ojineno cely den, jako by nas navstivil sam Mrazik. Take peknou nadilku. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý večer, Moniko, neustále se opakuji - to jsou tak nádherné fotografie. Přeji Vám zítra hodného Mikuláše a krásný adventní čas.
  S pozdravem Miluše

  OdpovědětVymazat
 4. Ta Vaše panoramata jsou prostě úžasná...!
  H.

  OdpovědětVymazat
 5. U nás bylo celý den zataženo, mlha a mrazivo. Tvoje fotky jsou nádherné a Váš kraj je úžasný...Přeji Ti, aby se ti už krásně chodilo:o) Inka

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezké fotky - úplně z nich cítím to mrazivé počasí.
  Hezký večer

  OdpovědětVymazat
 7. Moniko, krásné fotečky. Ať to dobře běhá... :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Dovolím si poděkovat souhrnně. Jste moc milé, děkuji za milá slova. Ta příroda a sluníčko, to je modelka. To se fotí samo.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥