čtvrtek 22. září 2016

Není nad rituály


Než dojde ráno k misce, musí se Tobík zastavit na několika minutovou meditaci pohledem na sebe sama ve špuntu od vany.
Aneb co je to za kocoura tam na druhé straně?
Je sranda žít s kočkami. A každá má jiné rituály a podivnosti, kterými vám vykouzlí úsměv na líci. Jen by ho nemusely tak lákat střešní okna. Ono chytat po tmě kocoura na mokré střeše není žádný med. Viď, Lucí? Vzpomněla jsem si na vašeho šílence:-)


Mějte prima den.

11 komentářů:

 1. To abys měla špunt pořád vycíděný, aby se panáček dobře viděl. :-)) No, takhle na fotkách to vypadá roztomile, ale protože nesnáším uklízení, nepřipustila bych mít doma kočku - těch chlupů všude na všem! ;-) A taky opravujeme dům, kde kočky dřív žily, a jsou cítit ze všeho (způsobně na kočičí záchod rozhodně nechodily), museli jsme kvůli tomu i vyhazovat smradlavý nábytek, vytrhat podlahu, osekat omítky - a stejně jsme ten pach nevymýtili.

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravím,no musí se ujistit,že mu to u snídaně slušííí))))).Krásný den,Šárka.

  OdpovědětVymazat
 3. :o) Všichni doma to berou ráno přes koupelnu, tak musí zjistit, co v tom vězí. A je originální. Netlačí se s vámi u zrcadla u umyvadla. Má přeci své :o) Je to jednoduše osobnost.
  Moc pěkné!
  Katka ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Kočky maj zvláštní smysl pro humor:))) - jen si to pěkně užijte, sranda musí bejt:-)!

  OdpovědětVymazat
 5. S mačkami sú všakovaké zvláštne srandy. Je veľmi zaujímavé ich sledovať. Keď to tak vezmem, ani telku by som nepotrebovala. Ja by som mohla rozprávať... Andrea

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný den,
  jak správně píšete Mončo, žít s kočkami je sranda! Jen podotýkám, že se to ale musí umět!!!! Sama si jen těžko umím představit život bez nich. Každý den mě něčím překvapí a jak poznamenala Katka Duhová, jsou to osobnosti, tomu věřte!! U nás doma máme hned 3!!!! Šklíbu, rozumnou zasloužilou mámu...Mufíka, mazlivého chlapečka a Mášu, kočičí slečnu a permanentní průserářku zároveň...Váš Tobíšek bude mít rozhodně též svůj "styl"! Našel si vás, protože rozumíte kočičí řeči, jak já vždy říkám...Takže mňauky z jedné chaloupky mezi kopci posílá Jana Š.

  OdpovědětVymazat
 7. Super fotka. Ilona

  OdpovědětVymazat
 8. Jak jsem psala Tomovi na blog - máme dvě kočky(mámu a syna), ale čurbes nedělají a chlupy jsou jenom tam kde leží a spí.Jinak jsou opravdu čistotné, chodí se venčit ven, takže ani písek nemusím mít doma a navíc si přijdou sami říct, že chtějí jít se vyvenčit.Vyhovuje mi jejich samostatnost a nepořádek po kočkách doma nemáme. Jo, to po dětech....to je jiná...:):).
  Tak ať vám dělá kocourek jenom radost:).
  Katka z Km

  OdpovědětVymazat
 9. Jen malé fyzikální okénko:
  jestliže Vy vidíte ve špuntu od vany svého kocourka, pak on se jisto jistě díky tomto špuntu v danou chvíli dívá na Vás :-)
  Jó zrcadlo, to je kouzelný inštrument.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥