úterý 16. srpna 2016

voda a jeskyněPo měsíci jsme se vrátili na Kodu a do Kodské jeskyně. Tentokrát z hora z Tobolky.
Té atmosféře tady se nedá odolat. Prameny na Kodě byly po deštích silnější, voda hučela a bublala jako hudební podkres celým údolím. Všude se to zelenalo a vonělo.Kodská jeskyně je přírodní, ač vypadá, že ji někdo vytesal. Je 17 metrů dlouhá a ukrývá krásné malůvky. Nám ukryla jedna nepovedená fotka ducha, fakt jak živého. To byly rozpravy a teze. Už dlouho se nás naše slečny nedržely tak pevně celou zpáteční cestou k autu. A Terezka si v noci zapnula vánoční světýlka na žebříku:-) Zlatý pavouci!
Mějte krásný den a bacha na duchy.

7 komentářů:

 1. Teda, duch vážně jako živý! Holkám se nedivím, že se držely mámy a táty ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Pořád je co objevovat,krása a že nejsou duši.Zdravím Irena.P.

  OdpovědětVymazat
 3. No, fakt, ten duch tam je! Nám se tak jednou podařilo v Hostýnských horách vyfotit lesního skřeta, který se také díval přímo do objektivu :o)
  Přeji krásné dny, Petra.

  OdpovědětVymazat
 4. Duch je vlastně Bety zezadu a vzhůru nohama. Jde rozpoznat culík a taška přes rameno. Jen nechápu, jak se tam ocitla. :-)
  Alena

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera,Moniko. Užívejte si zbytek prázdninových dní v klidu a v pohodě a mějte se Vy i celá Vaše rodina moc hezky. Miluše

  OdpovědětVymazat
 6. dobrý den. Moni,
  sleduji váš blog už delší dobu a byla jste mně a mým dvěma dospělým dětem inspirací k pobytu o dovolené.Cesta údolím Koda mimo tur.značení, to byla pohádka, jakou jsem asi ještě neviděla. A taky Srbsko s Berounkou, Karlštejn, Ameriky, Tetín, Svatý Ján.........díky za typ.
  Přeji vám krásný zbytek prázdnin :-) Iveta z rovinaté Hané

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivetko, to jsem opravdu moc ráda, že se vám tady líbilo. Děkuji za zpětnou vazbu.

   Vymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥