úterý 2. srpna 2016

Štramberk
Uši nakoupeny. Bez nich by to nebyla ta pravá návštěva Štramberka.
Chuť lékořice je prostě mňam.
 Trúba zdolána. Pověst o Tatarech a uřezaných uších přečtena.
Nebýt bouřky, která nám výlet ukončila dřív, než jsme plánovali, kocháme se malebnými uličkami a domky déle. Krásné městečko.

Mějte prima den.

7 komentářů:

 1. Moni, máte pravdu, Štramberk je moc hezké městečko! Škoda té bouřky, poblíž je rozhledna Bílá hora a za vidění stojí muzeum Zdeňka Buriana - úžasné! Byla jsem asi před dvěma lety a díky Vašim fotkám jsem si výlet hned oživila :-)
  Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Škoda, že jste nedali vědět dopředu, že se tam chystáte. Pár set metrů od trúby byste se dostali na kopec s nádherným výhledem na "údolí lásky" kde lidé z kamení staví různé nápisy a skrz botanickou zahradu a arboretum až k lomu.

  OdpovědětVymazat
 3. vcera jsem si rikala,jestli pohled neni z Pusteven. A nyni vidim Stramberk,bydlim kousek od nej😄Nakoupili jste nejlepsi usi u Hezounu?Vyrobcu je mnoho,ale ty jsou delany jeste tradicni metodou.Preji krasny zbytek leta. H.

  OdpovědětVymazat
 4. Už se tam také těším, jedeme do Beskyd příští týden. Štramberk i s ušima nemůžeme vynechat. Tu chuť zbožňuju. Nakoupíme ve velkém množství.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý večer! Krásné fotky, jako vždy! Váš blog obdivuji už dlouho :) Ze všech Vašich příspěvků čiší pohoda, láska a dobrá nálada. Jednou bych si přála taky takovou rodinu, snad se dočkám :)

  OdpovědětVymazat
 6. A ta okna ala Mondrian!!!�� Ivča

  OdpovědětVymazat
 7. Říkala jsem si, že jste toho určitě stihli více. Mám to tam moc ráda. Posílám pozdrav ze severu Moravy :-) D.

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥