pátek 26. února 2016

3 v 1


Nádherná vycházka, plný kufr kamenů a po cestě domů zajížďka pro výborné pivo z malého rodinného pivovaru v Hostomicích.  A já proč tak často jezdíme na Plešivec ...
 je krásný ... a je poblíž ten úžasný pivovar :o)A hry s ledem, to je přece to nej :o)
A teď jdeme na kola. Holky přesedlaly obě na vyšší velikost, tak je musí pořádně osahat.
Hezký víkend a mějte se pohodově podle vašich představ.

9 komentářů:

 1. Moni, krásný! Prosím, poradíte, když bychom někdy vyrazili z Prahy na výlet na Plešivec, kde nechat auto a odkud je nejlepší jít? a zvládne to v pohodě triletak nebo je cesta náročná? Moc dekuju a krásný víkend mějte! Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jitko, nejméně náročná cesta na vrchol Plešivce vede od jihu - auto byste nechali na rozcestí Klínek (místo, kde červená značka protíná silnici z Běštína do Jinců) a na vrchol je to odsud cca 2 km po červené (2/3 zpevněná cesta, poslední třetina kamenitá cesta). Naše holky byly nahoře už asi ve dvou letech, záleží na tom, jak jste zvyklí chodit, je to celkem krpál :)
   Pokud byste chtěli vidět i Smaragdové jezírko, nechte auto ve Lhotce a jděte po žluté k jezírku a pak po zelené na vrchol. Tahle cesta už je ale delší a řekla bych, že i náročnější.
   Plešivec za to ale stojí, tak přeji, ať se výlet vydaří :-)
   M.

   Vymazat
 2. Moni, jste zlata, moc dekuju za odpověď a vaše postřehy, už teď se tam moc těším! J.

  OdpovědětVymazat
 3. Moni, ty vaše společné procházky, to je něco úžasného! Myslím, že proto jsou holky tak zdravé / kromě toho laktobacilu /... krásné fotky, užij si víkend papa Inka

  OdpovědětVymazat
 4. MOni, myslite Plesivec v Krusnych horach??? Nejak to na mape nemuzu najit :-( Kterou Lohotku prosim myslite?Dekuji :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekujiii :-) Nejak mi to k Plesivci v Kruscnych horach nesedelo :D Mam Vase stranky moc rada. Chystam se na vyrobu mydla ;-)

   Vymazat
 5. Milá Moniko, moc děkuji za tip. Tak dlouho jsem se na Plešivec chystala a nedávno to vyšlo. Byla sice mlha, ale bylo tam krásně. A jezírko nádherné. Nedivím se, že se tam stále vracíte. Mejte se krásně :)

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥