neděle 20. prosince 2015

Otep


Tuto jednoduchou, prostou a snadno dostupnou dekoraci mám moc ráda. 
Otepi nám zdobí terasu, vchod a nyní i obývák.
Naše malá vrba nás každoročně zásobuje proutky, které stačí jen svázat k sobě a krása je na světě.
Ač to u nás už dlouho voní Vánocemi a světýlka rozjasňují každý kout ... to pravé kouzlo Vánoc a adventu stále vnitřně necítím.
Asi to bude tím počasím. 
Dnes honil Áša v ložnici mouchu, já včera viděla pochodovat opět mravence za cukrem , venku ráno zpívali ptáci jako o život a já zapálila poslední adventní svíčku.
Mějte prima krásnou neděli.
M.

7 komentářů:

 1. Ježiši Moni u vás je to vždycky tak kouzelné, prostě jako z pohádky, moc moc krásné!

  OdpovědětVymazat
 2. Prosim,prosim vice fotek -to je naadhera.Klara

  OdpovědětVymazat
 3. Pravda, svetylka i svicky udelaji moc, ale ten snih dela divy. Letos bohuzel zase opet bez nej. Velka skoda. Pekny den. M.

  OdpovědětVymazat
 4. Mončo,všechny Vaše dekorace jsou nádherné,ráda Váš navštěvuji,ta Anděnádherná...dá se někde sehnat?Jinak Vánoce jsou letos zase zvláštní,ten sníh nám skutečně chybí.Zbývá si vánoční atmosféru vykouzlit vblogAndělkavykouzlitsný advent!A ještě jednou díky za Vaše stránky. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mončo, omlouvám se, při vkládání příspěvku se nějak popletla písmenka, tak ještě jednou. Všechny Vaše dekorace jsou nádherné, ráda Váš blog pro inspiraci navštěvuji, ta Andělka je nádherná...dá se někde sehnat? nebo alespoň střih na ni? Jinak Vánoce jsou letos opravdu zvláštní, ten sníh nám skutečně chybí. Zbývá si vánoční atmosféru vykouzlit v duši. Krásný advent!
   A ještě jednou díky za Vaše stránky. L.

   Vymazat
 5. Moni, máš to doma moc moc krásný. Musím říct, že letos poprvé na mě vánoční atmosféra nedýchá, dělám dnes mým holkám do školy pro spolužáky perníčky a do družiny na besídku muffinky a nutím se cítit se vánočně, pouštím si koledy, máme zapnutá světýlka a letos to nějak nefunguje, bez toho sněhu je to smutné :-( Jak řekla jedna naše autorka "je to jako hodně nepovedený květen", chybí mi to střídání ročních období.
  Přeji krásnou zlatou neděli Na kopeček.
  Linda

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě jednou zdravím,u nás také svítí každý koutek i stromeček je na svém místě o tři dny dříve a pořád nic.....tak nevím asi to opravdu bude tím počasím(.papa,Šárka

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥