pátek 22. listopadu 2013

...adventní kalendář jde z půdy domů...


...po roce jsem opět přinesla z půdy náš letitý adventní kalendář, kde dva skřítkové drží kapsičky, které skrývají kouzelné drobnosti.
Kapsičky jsou malé a když Mikuláš zrovna nadělí něco většího, nakreslím holkám do pytlíčku mapu s křížkem, kde onu dobrotu či malou hračku najdou a mají to i s hledáním pokladu.
Příští neděli už budou dětičky  otvírat první políčko na kalendáři...toto uteklo, celý ten rok.
Také se tak těšíte, na ta rozzářená očka?
Je krásné být rodiči...i když jsou chvíle, kdy je to ta nejtěžší úloha v životě, to mi dáte za pravdu, milé maminky, že?

Přeji vám krásný pátek i celý víkend prožitý s milými lidmi
Monča

9 komentářů:

 1. Moničko ,vše se Ti tak hezky daří, moc krásné nápady jsi fakt šikovná a ráda Tě zas navštívím...Daja

  OdpovědětVymazat
 2. Mony krásné...jak skřítečkové čekají až nadejde jejich čas -moc se mi to líbí- přeji krásné dny ......a těším se na další návštěvu u tebe- Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím, Monika. Ano, ano - tento advenťák máme aj my! Síce detičkám visí na dverách iný, tento dávam do našej spálne - iba tak, bez ničoho... ...pretože aj moje oči zažiaria, keď sa ráno zobudím do toho kúzelného času adventu.. kým neprídu prckovia... :-)))))))
  Krásny víkend želám!
  Zuzana

  OdpovědětVymazat
 4. ... potom už začína všetkým maminkám známy kolotoč... :-))))))
  Zuzana

  OdpovědětVymazat
 5. Straaaašne sa mi páčia tí škriatkovia, ale tá truhlica tiež:)
  m.

  OdpovědětVymazat
 6. Moooc pěkné, Moni. Také se těším, až ty naše snesu z půdy a nažehlím. A zrovna dodělávám třetí exemlář, páč ti dva velký by nepřižili kdyby milovaný pidibratříček měl být bez kalendáře. Dávám jim ho vždy na první adventní neděli, pokaždé je to překvapí, pokaždé mě to dojme. Už brzy.

  OdpovědětVymazat
 7. Trpaslíčci jsou roztomilí. Puntíkaté čepičky, bambulky místo nosíku... ♥
  Musí to být nádherný pocit, vidět a zažít čistou dětskou radost! Hnedle bych měnila...
  Pohodový víkend v kruhu rodinném, J.

  OdpovědětVymazat
 8. Moni,Tvé holčičky mají nádherný adventní kalendář. Dokážu si živě představit, jakou z něho musí mít radost a hlavně, jak se jim rozsvítí očička, když tam najdou ještě uvnitř nějakou dobrotu nebo překvapení na každý den. Ale to je na tom to nejkrásnější, ta dětská nezištná radost a těšení se. To je prostě k nezaplacení. Také už pro malého chystám dobroty do kalendáře a těším se, jak uvidím tu jeho radost v očích. Přeji pohodovou neděli KatkaB

  OdpovědětVymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥